Domů‎ > ‎

Nové kroužky Žluté ponorky

přidáno: 15. 8. 2013 23:30, autor: SVČ Turnov   [ aktualizováno 15. 8. 2013 23:38 ]
loutkari
I v dalším školním roce nabízí Středisko volného času možnosti, jak aktivně trávit odpoledne. Téměř 40 kroužků bude probíhat od druhé poloviny září na mnoha místech Turnova. Kromě těch tradičních jako jsou Irské tance, "Výtvarka", Keramika, Šachy, Volejbal nebo "Pohybovky", přicházíme letos i s několika novinkami. 

Především Rozšiřujeme nabídku pro děti z I.stupně ZŠ v Turnově II. Jedná se o Pohybové hry v hale TSC, které povede zkušený trenér Miroslav Reichl, dále Hravou němčinu a také velice atraktivní Kroužek zvídavých historiků, kde si děti přímo vyzkouší něco z minulosti našeho kraje.

Nově zahajuje činnost také Astronomický kroužek pod vedením profesora turnovského Gymnázia pana Kafky, fyzikálně-technické zaměření má i kroužek "Pokusárium" v budově Žluté ponorky.

Zde v Husově ulici začíná nově Rybářský kroužek vedený Martinem Bulvou, Loutkový kroužek pod patronací LS Na židli a Klub křesťanského dorostu, vznikající díky dohodě vedoucích několika turnovských církví.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří neponechávají volný čas svých dětí pouze jejich nahodilým nápadům nebo přitažlivosti obrazovek či monitorů.


Tomáš Zakouřil, ředitel Žluté ponorky

Comments