Domů‎ > ‎

Odznak všestrannosti opět v Turnově

přidáno: 15. 5. 2014 12:23, autor: SVČ Turnov   [ aktualizováno 15. 5. 2014 12:24 ]
Okresní kolo 2014 se uskutečnilo v Turnově ve středu 7.5. Sportovní zápolení probíhalo dle pravidel pro okresní soutěže v 6ti disciplínách: 60m, hod 2kg medicinbalem, skoky přes švihadlo po dobu 2min., snožný trojskok, kliky po dobu 2min. a závěrečný běh na 1000m (s možnou volnou odlišné disciplíny - dribling po dobu 2 min.) Letos se okresního kola zúčastnilo celkem 11 škol a do soutěže družstev (=4 chlapci + 4 dívky daných ročníků) mělo šanci zasáhnout 8 z nich.

Počasí nám příliš nepřálo, ale díky vstřícnosti vedení TJ Turnov jsme v nehorším lijáku mohli část disciplín přesunout do haly. Věříme, že i když výkony byli nepřízní počasí jistě ovlivněny, regulérnost soutěže tím nebyla nijak narušena, protože podmínky měli všichni stejné.

Závěrečné vyhlášení pak zpestřila přítomnost 31.protichemického pluku Armády ČR, který v rámci oslav konce II.světové války vystavoval před turnovskou sokolovnou svoji techniku.Záštitu nad akcí převzal již tradičně starosta města Ing. Tomáše Hocke, který také předal vítězným družstvům vyhrané poháry. Dále předával ceny zástupce projektu OVOV, olympionik Štěpán Janáček a díky přítomnosti své jednotky mohl všem oceněným blahopřát také nadpraporčík zmíněného útvaru.

Nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a popřát postupujícím mnoho úspěců v krajském kole,které proběhne dne 2.6. ve Stráži pod Ralskem.
za organizátory
Tomáš Zakouřil 


Comments