Domů‎ > ‎

Příměstský tábor s Ponorkou

přidáno: 9. 2. 2015 1:17, autor: Tomáš Špinka   [ Aktualizováno 9. 2. 2015 2:10 uživatelem Lada Capoušková ]
Letošní jarní prázdniny vyšly na první únorový týden. V tomto čase jsme se rozhodli připravit pro Vás novinku - Příměstský tábor s Ponorkou. Letošního prvního ročníku se zúčastnilo 14 dětí.

Pro ně byl připraven zajímavý různorodý program tak, aby si našel každý to své. 

Pondělí bylo v duchu seznamování. Hráli jsme různé seznamovací a vědomostní hry. Odpoledne byla volná zábava, hraní Xboxu, deskových či karetních her. V průběhu odpoledne jsme také vyrazili ven a užívali si napadaného sněhu. 

Úterý jsme prožili v Liberci. Začali jsme prohlídkou budovy krajského úřadu. Ta má v nejvyšším 17. patře vyhlídkovou terasu, ze které je vidět téměř celý Liberec. Následně jsme se přesunuli do Aquaparku Centra Babylon. Pro neplavce byla připravena návštěva IQ parku. Po obědě jsme všichni vyrazili do IQ Landie, kde bylo dost času na prohlídku stálých expozic a pokusů. Návštěvu jsme zakončili v planetáriu, kde jsme viděli film "Úsvit kosmického věku" a prohlídku zimní oblohy.

Ve středu jsme vyrazili do Muzea Škoda Auto. Po menších komplikacích (porucha vlaku na cestě do MB), jsme si komentovanou prohlídku užili (každý po svém... :D). Odpoledne bylo odpočinkové v duchu hudebních a lehce pohybových her v ponorce.

Čtvrtek byl ve znamení turistického výletu. Jeli jsme vlakem do Sedmihorek a cestu zpět absolvovali zasněženým Českým rájem. Odpoledne byl volný program, kde starší kluci hráli karetní hru Bang!, mladší "pařili" Xbox a holky v čele s Alenkou hrály deskové hry.

Pátek = sport. Při návštěvě tělocvičny Gymnázia Turnov jsme si zahráli kin-ball, florbal, vybíjenou a další drobné hry. Odpoledne bylo opět v duchu různých her na přání.
K obědu jsem měli vždy vynikající polévku a výborné hlavní jídlo.

Celá akce se vydařila a již nyní plánujeme druhý ročník...

Tomáš Špinka
Comments