Kroužky probíhající na Gymnáziu Turnov
Astronomický kroužek (11 - 18 let) - Vladimír Kafka


PŘIHLÁŠKY ONLINE nebo v úředních hodinách v kanceláři Ponorky (út, čt 9 - 12 a 13 - 14 hod.)             
DOTAZYinfo.ponorka@gmail.com

Systém online přihlašování má již podobu blízkou e-shopu. Pro vstup je třeba zadat na PRAVÉ straně vstupního okna váš email, vytvořit nové heslo a napsat své jméno. Poté vám systém odešle na zadaný email odkaz, který vás do "e-shopu" pustí. 
Jste-li již u nás registrováni, zobrazí vám systém děti, spojené s tímto emailem. Můžete u nich doplnit/aktualizovat údaje nebo je přihlásit na jakýkoli kroužek z nabídky. Chcete-li registrovat nového účastníka, kliknete na PŘIDAT ÚČASTNÍKA a vyplníte registrační údaje z domova.

Pokud chcete dříve registrovaný email změnit na nový, nejdříve nám ho pošlete (info.ponorka@gmail.com). My ho v systému změníme, až pak se můžete registrovat.

Nakonec chceme upozornit na Souhlas se samostatným odchodem dítěte z kroužku (z místa ukončení akce). VELMI DOPORUČUJEME VŠEM SOUHLAS UDĚLIT. Individuálně je pak možné domluvit nějaký režim předávání s vedoucím kroužku. Pokud nebude políčko souhlasu zaškrtnuto, nesmíme dle současné právní úpravy dítě domů pustit ani na základě telefonátu.