7. června 2016 - Vysvědčení irských tanců "Piknik na zahradě"

přidáno: 7. 6. 2016 13:11, autor: Žlutá Ponorka   [ Aktualizováno 31. 8. 2017 4:47 uživatelem Lada Capoušková ]
Za krásného slunečného odpoledne jsme se sešli na zahradě Žluté ponorky, abychom zakončili náš taneční rok. Účast byla velice hojná. Všichni totiž byly zvědaví jestli dostanou aspoň jedničku z irských tanců, aby si to doma pojistili na konec června. A musím vám říct, že pojistili.
Letošní taneční rok byl plný krásných akcí. Každý měsíc byla jedna. A za tu velkou taneční práci, které děti našim akcím i běžným tréninkům věnovaly si zaslouží jedničky.
No a jak jsme si to odpoledne užili naleznete na fotografiích v galerii. Po oficiální části a nutné společné fotografii a slavnostním přípitku jsme se dali do luštění křížovky. Vodítkem pro křížovku byly obrázky rozmístěné v parku a tajenkou byl tanec, který se budeme učit od září.
Byl to náročný úkol a zabral nám více času než jsme předpokládali. Tanec však je na světě. Jmenuje se LAZAR REEL. A jelikož se čas posunul hodně daleko. Přeskočili jsme další připravené aktivity a dali jsme se do malování. Na fotografiích poznáte, že naše vedoucí sekce výtvarnice Ladička na nás může být hrdá.
Nejenom talenti na tanec, ale i na výtvarné činnosti.
Krásné prázdniny přeje Klára a Martin

Comments