PŘIHLAŠOVÁNÍ na školní rok 2017/2018
BUDE OTEVŘENO OD ÚTERÝ 5. 9. 2017

Pro první vstup do online přihlašování je třeba se ZAREGISTROVAT. Zadat na PRAVÉ straně vstupního okna váš email, vytvořit nové heslo a napsat své jméno. Poté vám systém odešle na zadaný email odkaz, který vás do "e-shopu kroužků" pustí. Při dalších vstupech již lze zadat jen mail a heslo na LEVÉ straně.

Jste-li již u nás registrováni, zobrazí vám systém děti, spojené s tímto emailem. Můžete u nich doplnit/aktualizovat údaje nebo je přihlásit na jakýkoli kroužek z nabídky. 
Chcete-li registrovat nového účastníka, kliknete na PŘIDAT ÚČASTNÍKA a vyplníte registrační údaje.

Upozorňujeme na Souhlas se samostatným odchodem dítěte z kroužku. VELMI DOPORUČUJEME VŠEM SOUHLAS UDĚLIT. Individuálně je pak možné domluvit nějaký režim předávání s vedoucím kroužku. Pokud nebude políčko souhlasu zaškrtnuto, nesmíme dle současné právní úpravy dítě domů pustit ani na základě telefonátu. 

ÚŘEDNÍ HODINY KANCELÁŘE: PO,ST, PÁ 10-12, 13-16 hod. 
DOTAZYinfo.ponorka@gmail.com, 722 642 287

NABÍDKA NA ŠKOLNÍ ROK 2017 - 2018

PODROBNÉ ANOTACE JEDNOTLIVÝCH KROUŽKŮ NAJDETE NAHOŘE NA ZÁLOŽCE "Kroužky a kurzy"

Kroužky v budově Žluté ponorky Turnov, Husova 77

Název kroužku

Termín konání

Lektor

 

Cena/rok

Věk

Zahájení

Deskové hry

ÚT 13:00-16:00

Pavlína Verichová

800 Kč

6 - 66let

 

Dramatický kroužek

ST 16:00-18:00

Irena Holiday

1 000 kč

10 - 15let

 

Fotokroužek

ČT 15:00-17:00

Miroslav Trávníček

1 000 Kč

8 - 15let

 

Hrátky s textilem

ST 15:00-16:30

Milada Kořínková

1 000 Kč

6 - 12let

 

Irské tance - pokročilí

ÚT 17:00-18:00

Martin Vít

800 Kč

7 - 18let

 

Irské tance - začátečníci

ÚT 16:00-17:00

Martin Vít

800 Kč

6 - 15let

 

Klub mladých farmářů

PO 14:45-17:30 

Anna Hudská

800 Kč

6 - 18let

 

Klub křesťanského dorostu

ČT 17:30-19/14 dní

Tomáš Zakouřil

400 Kč

10 - 15let

 

Mineralogický kroužek A 

ÚT 15:00-16:30 

Zdeněk Cuchý

1 000 Kč

8 - 10let

 

Mineralogický kroužek B 

ČT 15:00-16:30 

Zdeněk Cuchý

1 000 Kč

8 - 10let

 

Přírodovědný a mineralogický kr.

PO 15:00-17:00

Jan Mertlík

1 200 Kč

11 - 18let

 

Rybářský kroužek

bude upřesněno

Martin Bulva

600 Kč

10 - 15let

 

Šachový kroužek

ST 14:00-15:30

Jana Ježková

700 Kč

9 - 14let

 

Výtvarný kroužek I A

PO 13:30-15:30

Lada Capoušková

1 200 Kč

6 - 10let

 

Výtvarný kroužek I B

ST 13:30-15:30

Lada Capoušková

1 200 Kč

6 - 10let

 

Výtvarný kroužek I C

ČT 13:30-15:00

Veronika Brožková

1 000 Kč

5 - 8let

 

Výtvarný kroužek II A

PO 16:00-18:00

Lada Capoušková

1 200 Kč

11 - 18let

 

Výtvarný kroužek II B

ST 16:00-18:00

Lada Capoušková

1 200 Kč

10 - 18let

 

Všeobecná sportovní příprava

ČT 16:30-17:30

Jana Mikulová

1 500 Kč

6 - 10let










*

Kurzy malby a keramiky pro dospělé a mládež  v budově Žluté ponorky Turnov, Husova 77

Základy malby (určeno
pro pokročilé v kresbě)

ČT 17:30-20:30

Veronika Štětinová

1700/12lekcí

14 - 90let

 

Malba - volná na různá témata (akryl, olejomalba)

ÚT 17:30-20:30

Veronika Štětinová

1700/12lekcí

14 - 90let

 

Malba - volná na různá témata (akryl, olejomalba)

PÁ 17:30-20:30

Veronika Štětinová

1700/12lekcí

14 - 90let

 

Kurz keramiky - základy + volná tvorba

ST 18:00-20:30

Dana Kupkárová

1700/11lekcí

14 - 90let

 


Keramická dílna a tělocvična v budově ZŠ Žižkova

Keramika I

ÚT 15:30-17:00

Dana Kupkárová

1 400 Kč

7 - 18let

 

Keramika II

ČT 15:30-17:00

Dana Kupkárová

1 400 Kč

7 - 18let

 

Keramika III

ST 13-14:30/14 dní

Radmila Kokešová

 700 Kč

7 - 12let

 

Pohybové hry I

bude upřesněno

Jolana Růžičková

 700 Kč

6 - 8let

 

Pohybové hry II

bude upřesněno

Jolana Růžičková

 700 Kč

8 - 12let

 

Kroužky v tělocvičně ZŠ 28. října

Historický šerm - LARP

ST 16:30-18:00

Richard Korčina

1 200 Kč

10 - 15let

 

Florbalový kroužek

ÚT 15:00-16:00

Marek Rieger

1 000 Kč

9 - 13let

 

Kroužky při TJ Turnov - hala Skálova ul.

Florbalová přípravka 

bude upřesněno

František Záleský

900 Kč

5 - 8let

 

Florbal - elévové

ČT 14:30-16:00

Jan Kovář

1 000 Kč

8 - 10let

 

Kroužky v areálu Maškovky - zimní stadion

Základy bruslení I (pokročilejší)

PÁ 13:45-14:45

Jan Kovář

1 400 Kč

6 - 12let

 

Kroužek ve výukové kuchyni ZŠ Skálova

Mlsná vařečka
- kroužek vaření

ČT 15:00-16:30

Milena Johnová

900 Kč

10 - 15let

 

Kroužek na bazénu Turnov (pod Gymnáziem)

Základy plavání

PO 15:00-16:00

Marek Rieger

2 000 Kč

11 - 16let

 

Kroužky Turnov II -  hala TSC, ZŠ Alešova

Dramásek

ČT 14:00-15:30

Klára Žofková

900 Kč

6 - 9 let

 

Pohybová průprava - judo

ÚT 13:30-15:00

Jiří Vele

1 200 Kč

7 - 11let

 

Pohybové hry - Turnov II

ČT 13:00-14:00

Miroslav Reichl

1 000 Kč

6 - 8let

 

Tvořínek A

PO 13:00-14:30

Milada Kořínková

900 Kč

6 - 10let

 

Tvořínek B

PO 14:30-16:00

Milada Kořínková

900 Kč

6 - 10let

 

* změna v nabídce vyhrazena