DOTAZY: info.ponorka@gmail.com, 722 642 287
-----------------------------------------------------------------------------
Pro první vstup do online přihlašování je třeba se ZAREGISTROVAT. Zadat na PRAVÉ straně vstupního okna váš email, vytvořit nové heslo a napsat své jméno. Poté vám systém odešle na zadaný email odkaz, který vás do "e-shopu kroužků" pustí. Při dalších vstupech již lze zadat jen mail a heslo na LEVÉ straně.

Jste-li již u nás registrováni, zobrazí vám systém děti, spojené s tímto emailem. Můžete u nich doplnit/aktualizovat údaje nebo je přihlásit na jakýkoli kroužek z nabídky. Chcete-li registrovat nového účastníka, kliknete na PŘIDAT ÚČASTNÍKA a vyplníte registrační údaje.
Upozorňujeme na Souhlas se samostatným odchodem dítěte z kroužku. VELMI DOPORUČUJEME VŠEM SOUHLAS UDĚLIT. Individuálně je pak možné domluvit nějaký režim předávání s vedoucím kroužku. Pokud nebude políčko souhlasu zaškrtnuto, nesmíme dle současné právní úpravy dítě domů pustit ani na základě telefonátu. 

ÚŘEDNÍ HODINY KANCELÁŘE: PO-PÁ 10-12, 13-16 hod. 


NABÍDKA NA ŠKOLNÍ ROK 2016 - 2017 *

PODROBNÉ ANOTACE JEDNOTLIVÝCH KROUŽKŮ NAJDETE NAHOŘE NA ZÁLOŽCE "Kroužky a kurzy"

* změna v nabídce vyhrazena
Kroužky v budově Žluté ponorky Turnov, Husova 77
-
Název kroužku Termín konání Cena/rok Lektor   Zahájení
Americký step  PO 16:00-18:00 1 200 Zuzana Hanušová 12.09.2016
Deskové hry ÚT 13:00-16:00  800 Pavlína Verichová 13.09.2016
Fotokroužek ČT 15:00-17:00  900 Miroslav Trávníček 15.09.2016
Hra na kytaru bez not - pokročilí (1xza měsíc)ST 15:45-16:45  ? Ivana Tichá 2016
Hra na kytaru bez not - začátečníci  ST 14:00-15:00  900 Ivana Tichá 14.09.2016
Hra na kytaru bez not - mírně pokročilíST 14:45-15:45 900Ivana Tichá14.09.2016
Hrátky s textilem ST 15:00-16:30  900 Milada Kořínková 14.09.2016
Irské tance - pokročilí ÚT 17:00-18:00  800 Martin Vít 06.09.2016
Irské tance - začátečníci ÚT 16:00-17:00  800 Klára Štefanová 06.09.2016
Klub mladých farmářůPO 14:45-17:30  800AnnaHudská12.09.2016
Klub křesťanského dorostu ČT 17:30-19:00 /14dní  400 Tomáš Zakouřil 06.10.2016
Mineralogický kroužek ÚT 15:00-17:00 1 000 Zdeněk Cuchý 13.09.2016
Přírodovědně -mineralogický kroužek PO 15:00-17:00 1 200 Jan Mertlík 12.09.2016
Rybářský kroužek ČT 16:00-17:30 /14dní  600 Martin Bulva 15.09.2016
Šachový kroužek
ST 14:00-15:30  700 Jana Ježková 14.09.2016
Všeobecná sportovní příprava
ČT 16:30 - 17:30
 1500JanaMikulová15.9.2016
Video - animace  AlenaNovotná 2016
Výtvarný kroužek I A PO 13:30-15:30 1 200 Lada Capoušková 19.09.2016
Výtvarný kroužek I B ST 13:30-15:30 1 200 Lada Capoušková 21.09.2016
Výtvarný kroužek I CČT 13:30-15:001 000Iva Tomešková15.09.2016
Výtvarný kroužek II A PO 16:00-18:00 1 200 Lada Capoušková 19.09.2016
Výtvarný kroužek II B ST 16:00-18:00 1 200 Lada Capoušková 21.09.2016
      
 Volnočasový klub PO 12:30-18:00
 200/pololetí Katka Kmínková 01.09.2016
 Volnočasový klub ÚT 12:30-18:00 200/pololetí Katka Kmínková 01.09.2016
 Volnočasový klub ST 12:30-18:00 200/pololetí Katka Kmínková 01.09.2016
 Volnočasový klub ČT 12:30-17:00 200/pololetí Katka Kmínková 01.09.2016
 Volnočasový klub PÁ 12:30-16:00 200/pololetí Katka Kmínková 01.09.2016
      
Kroužky Turnov II -  hala TSC, ZŠ Alešova
Tvořínek A PO 13:00-14:30  900 Milada Kořínková 12.09.2016
Tvořínek BPO 14:30-16:00 900MiladaKořínková12.09.2016
Pohybová průprava - judo ÚT 13:30-15:00 1 100 Jiri Vele 15.09.2016
Pohybové hry - Turnov II ČT 13:00-14:00  900 Miroslav Reichl 13.09.2016
Kroužky v budově ZŠ Žižkova
Keramika I ÚT 15:30-17:00 1 400 Dana Kupkárová 04.10.2016
Keramika II ČT 15:30-17:00 1 400 Dana Kupkárová 06.10.2016
Keramika III ST 13:00-14:30  700 Radmila Kokešová 06.09.2016
Keramika IVST 15:30-17:001 400DanaKupkárová05.10.2016
Míčové hry
ČT 14:45-15:45
 900JanRakouš22.09.2016
Pohybové hry I ST 12:00-13:30  700 Jolana Růžičková 14.09.2016
Pohybové hry II ČT 13:00-14:30  700 Jolana Růžičková 15.09.2016
Kroužky na Gymnáziu Turnov (případně na Hvězdárně)
Astronomický kroužek PO 16:00-17:30 /14dní  500 Vladimír Kafka 19.09.2016
Kroužek v budově ZŠ Skálova
Mlsná vařečka - kroužek vaření ČT 15:00-16:30  900 Milena Johnova 15.09.2016
Kroužek v budově ZŠ 28.října
Historický šerm - LARPST 16:30-18:001 200EvaHašková14.09.2016
Florbalový kroužek ÚT 15:00-16:00  900 Marek Rieger 20.09.2016
Kroužky při TJ Turnov - hala Skálova ul. (příp. hřiště volejbal)
Florbalová přípravka ČT 13:30-14:30  900           František  Záleský15.09.2016 
Florbal - elévovéČT 14:30-16:001 000JanKovář15.09.2016 
Sportovní kroužek pro nejmenší ČT 13:30-14:30           900 Jan Kovář15.09.2016

     
Kroužky v areálu Maškova zahrada - zimní stadion
Základy bruslení I PÁ 13:45-14:45 1 400 Jan Kovář 23.09.2016
Základy bruslení IIPO 14:00-15:001 400Tomᚊpinka 19.09.2016

Kroužek v areálu Městského bazénu Turnov
Základy plavání PO 15:00-16:002 000Marek
Rieger 
26.09.2016

Kroužky v budově ZŠ Mašov -
pouze pro žáky ZŠ Mašov!
Hra na flétnu I  PO 12:30-13:15  500  Jana  Vildová  19.9.2016
Hra na flétnu II   ST 12:45-13:30 500 Jana  Vildová 21.9.2016
Výtvarný kroužek I  ST 13:00-14:30  800  Eva   Hlaváčová  21.9.2016
Výtvarný kroužek II ST 13:45-15:15 800Petra Lochmanová 21.9.2016
Sportovní kroužek I  ÚT 13:00-14:30  500  Jan  Kovář  20.9.2016
Sportovní kroužek II PO 13:00-14:30 500 Jan
 Kovář 19.9.2016
Počítačový kroužek - ZŠ Mašov  ČT 13:30-14:15  600  Tomáš  Špinka  22.9.2016