LEGOPROJEKT
pilotní akce klubu křesťanského dorostu pro všechny zájemce o LEGO!

Pojďme společně z lega postavit velké městečko! Budeme mít
k dispozici několik stovek stavebnic a přes 200 kg volných kostek. Jednotlivé stavby během tří krásných dnů postavíme. A když městečko po třech dnech bude hotové, čtvrtý den ho ukážeme všem v našem okolí, protože každé město je překrásné.

Chceme povzbudit i rodiče, aby zažili kus "společné práce" se svými dorostenci. Každý dospělák od registrovaného účastníka bude mít prostor stavět s námi!

POZOR POUZE 28 VOLNÝCH MÍST!
Přihláška je na všechny 3 dny (st-pá), počet účastníků stavby budeme doplňovat pouze, když někdo nedorazí nebo se nahlásí méně zájemců.

KDY: středa 28. 9. celý den - státní svátek, 9-17 hod.
         čtvrtek +  pátek 16-19 hod.
         sobota 1. 10. vernisáž od 10:00 (pro příbuzné a kamarády)
Pro návštěvy bez přihlášení bude během stavby omezený prostor na práci z volných lego kostek.

KDO: zájemci o lego ve věku 8-14 let

PROGRAM: středa celý den legový program, oběd v restauraci, během svačiny představíme hravou formou biblický příběh
         zahájení v 9 h. SPOLEČNĚ S RODIČI
 
CENA: 200,- Kč na pokrytí občerstvení

REZERVACE = PŘIHLÁŠKY: do pondělí 26. 9. přes přihlašovací systém Žluté ponorky (po vstupu vyberete nebo založíte účastníka, kterého chcete hlásit a v nabídce "AKCE" zvolíte Legoprojekt) odkaz  ZDE  nebo telefonicky v kanceláři 722 642287

Mladší sourozenci s rodiči jsou také zváni, i pro ně bude místo ke stavění z volných kostek, město však staví pouze stálí inženýři.

Legoprojekt podporuje kreativitu a ukazuje na důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Hravou formou se děti učí vzájemně spolupracovat a pomáhat si, vždyť stavíme společné město! Účastníci mohou stavět stavby podle vlastní fantazie nebo podle návodů a připravených stavebnic. Pokud to děti potřebují, pomáhají jim při stavbě instruktoři.

Legoprojekt je zastřešován dětským odborem Církve bratrské, která našemu klubu lego zapůjčila. Více na www.cb.cz/legoprojekt


Ukázka video pozvánky z jiného města:

Video YouTube